Pokolenia Przemian – wystawa z okazji 40-lecia NZS

17 lutego – 10 marca 2021 r.

„Pokolenia Przemian” to niezwykła wystawa, pokazująca historię i współczesne oblicze jednej z największych i najstarszych organizacji studenckich w Polsce – Niezależnego Zrzeszenia Studentów. 40 lat działalności NZS-u zostało przedstawione na dziesięciu tablicach bogatych w informacje, ciekawostki i fotografie. Ekspozycja była prezentowana w największych placówkach pocztowych w całej Polsce. W BUW została otwarta w dniu 40. rocznicy rejestracji Niezależnego Zrzeszenia Studentów.

Wystawę można obejrzeć pod Świetlikiem na II piętrze, w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. Zapraszamy!

Organizator:
Niezależne Zrzeszenie Studentów Organizacji Uczelnianej Uniwersytetu Warszawskiego
Współpraca: Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie

Link do wydarzenia na FB: