Newsletter

 

Jeśli lubisz być na bieżąco i dostawać najświeższe informacje z pierwszej ręki, bywasz w  BUW i nie chcesz żeby coś Cię ominęło zapisz się na nasz Newsletter BUW. Raz w miesiącu prosto na Twoją skrzynkę pocztową trafi e-mail z informacjami o bibliotece, o usługach, zbiorach, szkoleniach i wydarzeniach, które mogą Cię zainteresować. Obiecujemy, że będzie ciekawie i zawsze aktualnie!

 

Formularz subskrypcji

 

Obowiązek informacyjny na podstawie art. 13 RODO*

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych (IOD), który nadzoruje prawidłowość przetwarzania danych. Z IOD można się skontaktować drogą elektroniczną, wysyłając wiadomość na adres: iod(at)adm.uw.edu.pl.

Na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu subskrypcji (dostarczenia) newslettera.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres subskrypcji newslettera.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom.

Podanie danych jest dobrowolne. W przypadku ich niepodania nie będą Państwo mogli skorzystać z subskrypcji newslettera.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych i cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Zgodę można wycofać, wysyłając wiadomość na adres: newsletter.buw(at)uw.edu.pl.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gry uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 

Ikony: Freepik (www.freepik.com) z www.flaticon.com, Retina Display Icons (www.iconfinder.com/iconsets/TWG_Retina_Icons) od The Working Group (blog.twg.ca).