Autorskie czwartki w BUW

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy BUW zapraszają na spotkanie z Pawłem Duninem-Wąsowiczem pod tytułem: Dzika biblioteka widmowa.
O widmowych książkach w dzikiej bibliotece dyskutować będzie z redaktorem Lampy i Iskry Bożej dr Henryk Hollender

6 czerwca 2019, godz. 18.00
Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
ul. Dobra 56/66
sala 256

Paweł Dunin-Wąsowicz, publicysta, dziennikarz, krytyk literacki, redaktor, wydawca, pasjonat literatury. Na spotkaniu w BUW opowie o książkach ważnych dla niego, ale także o takich, które w rzeczywistości nie zostały nigdy napisane. O „dzikich książkach” i „widmowej bibliotece” z Pawłem Duninem-Wąsowiczem rozmawiać będzie bibliotekarz, dr Henryk Hollender, wieloletni dyrektor Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie, obecnie kierujący Biblioteką Uczelni Łazarskiego.

Wstęp wolny