Zapraszamy na szkolenia w roku akademickim 2017/2018

Bieżące aktualności są dostępne tutaj.

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń: „Napisz z nami tekst naukowy”, „Ocena wyników działalności naukowej”, „Kierunek – Prawo autorskie. Podstawowe zagadnienia”.
Nowa oferta kursów została przygotowana dla osób zainteresowanych rozwinięciem swoich umiejętności w zakresie przygotowywania i pisania tekstów naukowych, oceny wyników działalności naukowej oraz prawa autorskiego.
Szczególnie polecamy je studentom piszącym prace dyplomowe (licencjackie, magisterskie, doktoranckie) oraz pracownikom naukowym.

Udział w kursach może wziąć każdy posiadacz karty bibliotecznej BUW.

Kursy odbywają się w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie w sali 139 (1 poziom).

Szczegółowe grafiki zajęć, a także formularze zapisów znajdują się na stronie BUW w opisach kursów.

Limit miejsc na zajęciach warsztatowych: 10 osób. Na pozostałe zajęcia limity nie obowiązują.

Dla grup seminaryjnych istnieje możliwość zorganizowania kursu w innych terminach i lokalizacjach (np. na wydziałach).

Pytania dotyczące kursów prosimy kierować na adres: informator.dziedzinowy@uw.edu.pl lub telefonicznie: 22 55 25 159 (w godz. 9-15).