Nowe terminy i tematy w ofercie szkoleń prowadzonych przez pracowników BUW

Zapraszamy na szkolenia z cyklu „Napisz z nami pracę dyplomową” oraz „Pisz, publikuj i promuj swój tekst naukowy”.

Pokażemy jak w łatwy sposób przygotować bibliografię załącznikową dzięki specjalistycznym programom, jakie bazy pełnotekstowe i bibliograficzne udostępnia BUW, z jakich wyszukiwarek naukowych korzystać do wyszukiwania literatury naukowej, funkcje Worda niezbędne do przygotowania artykułu oraz jak publikować w otwartym dostępie (nowość!).

Oferujemy też nowe szkolenie „BUW od podstaw – jak zacząć korzystać?”, podczas którego przybliżymy zasady korzystania z zasobów oraz usług Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. To szkolenie skierowane jest do osób, które planują zapisanie się do BUW lub dopiero zaczynają korzystanie z Biblioteki.

Wszystkie szkolenia mają formę webinarium i odbywają się na platformie Google Meet. Aby wziąć udział w wybranym szkoleniu wystarczy kliknąć link do spotkania ze strony BUW o godzinie rozpoczęcia webinarium.