Klub pod Otwartą Księgą

27 września 2022 r.

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy BUW zapraszają na spotkanie w Klubie pod Otwartą Księgą.

27 września 2022 r., o godz. 13.30, w sali 256 w BUW przedstawicielki BUW przedstawią relacje z zagranicznych konferencji.

Dyrektor BUW Anna Wołodko oraz Anna Książczak-Gronowska z Oddziału Usług Informacyjnych i Szkoleń będą mówić o konferencji LIBER.

Dr Zuza Wiorogórska, członkini sekcji Library Theory and Research oraz Zuzanna Sendor, członkini sekcji Reference and Information Services zaprezentują światowe trendy w bibliotekarstwie, o których dowiedziały się na Kongresie IFLA.

Wstęp wolny