Autorskie czwartki w BUW

Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich przy BUW zapraszają na spotkanie z Dorotą Bocian, autorką książki „Sercem i piórem”.

19 grudnia 2019 r., godz. 17.00
Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie
ul. Dobra 56/66
sala 256

O Autorce:
Dorota Bocian – od kilku lat pracuje w Bibliotece Uniwersyteckiej w Warszawie w Oddziale Usług Informacyjnych i Szkoleń, jest bibliotekarzem dziedzinowym w dziedzinie Prawo. Nauki polityczne.
O książce:
Książka „Sercem i piórem” jest zbiorem opowiadań, które powstawały na przestrzeni kilku lat. Jedne z nich ukazały się na blogu Biblioteki – BuwLOG, inne na prywatnym blogu Autorki – Heart and Feathers. Książka powstała, bo, jak pisze Dorota Bocian: „Stanowię kryjówkę dla słów. Panoszą się we mnie od zawsze. Są nieposłuszne i krnąbrne. Przeganiają się nawzajem i kłócą między sobą o to, które z nich jest ważniejsze. Rządzi nimi chaos, nie ja… Zdarza się jednak, że zanęcą mnie swoimi barwami i dają się ujarzmić. Na moment. I wtedy, układają się w zdania, których jestem pewna tak samo jak tego, że dreptanie bosymi stopami po trawie nie należy do przyjemności”

Wstęp wolny