17.11.2019 r. – Biblioteka nieczynna

Bieżące aktualności są dostępne tutaj.

W dniu 17 listopada 2019 r. (niedziela) Biblioteka będzie nieczynna.

W tym dniu o godz. 18 odbędzie się koncert z okazji 203. rocznicy urodzin Uniwersytetu Warszawskiego. Podczas koncertu będzie można posłuchać kompozycji z najnowszej płyty Włodek Pawlik Trio „PAWLIK/MONIUSZKO – POLISH JAZZ”. Utwory stanowią jazzową aranżację najsłynniejszych pieśni i arii XIX-wiecznego polskiego kompozytora, Stanisława Moniuszki.

Bezpłatne zaproszenia można odbierać od w Biurze Promocji UW (Pałac Kazimierzowski na kampusie przy Krakowskim Przedmieściu, pokój nr 8) w godz. 9.00-16.00 (poniedziałek, środa, piątek) i 9.00-17.30 (wtorek, czwartek).

Koncert będzie transmitowany w kanałach UW.