Oferta BUW dla studentów zagranicznych

Bieżące aktualności są dostępne tutaj.

Od nowego roku akademickiego 2017/2018 Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie oferuje zagranicznym studentom UW następujące usługi:

• Szkolenia biblioteczne w języku angielskim
    • Library orientation – ogólna informacja o bibliotece i jej usługach wraz z oprowadzeniem po gmachu,
    • Information sources and research tools – prezentacja katalogu online bibliotek UW, elektronicznych zasobów UW i innych, otwartych źródeł informacji, a także menedżera bibliografii Mendeley,
    • Databases – prezentacja licencjonowanych zasobów elektronicznych dostępnych na Uniwersytecie Warszawskim.

Szczegółowa oferta wraz z terminami kursów dostępna jest na stronie BUW w zakładce Library trainings for international students (Informacje praktyczne – Szkolenia), a także pod tym adresem.

• Oferujemy także indywidualne konsultacje bibliograficzne i dziedzinowe w języku angielskim.

Kontakt:

• e-mail: askalibrary.buw@uw.edu.pl,