BUW   UW
Katalog online bibliotek UW | Zapisy | Cyfrowe katalogi kartkowe BUW | E-zbiory | e-bUW - Biblioteka cyfrowa UW
 
Uniwersytet Warszawski | Repozytorium UW | NUKAT | Kontakty | Mapa serwisu
 
English | Dojazd
Start arrow Usługi arrow Wynajem sal arrow Zasady wynajmu
Start
Godziny otwarcia
Informacje praktyczne
E-zbiory
Regulaminy
O Bibliotece
Katalogi
Usługi
Zbiory specjalne
Biblioteki UW
 
Zasady wynajmu Drukuj

1. Cena wynajmu podlega nogocjacji. Warunkiem wynajęcia sali jest wniesienie opłaty w gotówce lub odebranie faktury najpóźniej w dniu imprezy.

2. Sale są wynajmowane w godzinach działalności BUW, tj. od 9.00 do 21.00 w dni powszednie i od 15.00 do 20.00 w niedziele, na działalność nie zakłócającą normalnego funkcjonowania Biblioteki. Wynajem w pozostałych godzinach może być przedmiotem odrębnych ustaleń.

3. Dodatkowe wyposażenie sal - inne meble, stoły, gabloty wystawowe, rzutnik pisma, ekran, projektor multimedialny mogą się w nich znaleźć za dodatkową opłatą.

4. Wynajmujący może - w porozumieniu z Biblioteką - dowolnie aranżować wystrój sal pod warunkiem niezwłocznego przywrócenia poprzedniego wyglądu po zakończeniu imprezy. Unikać należy aranżacji, naruszającej normalny tok obsługi użytkowników.

5. Organizatorzy imprez mogą zapewniać poczęstunek dla swoich gości, powinien on być jednak ograniczony do zimnych potraw i napojów.

6. Wynajmujący jest zobowiązany do usunięcia wszelkich szkód, jakie powstaną w trakcie imprezy (np. stłuczone szyby, zabrudzona posadzka). Ewentualne ustalenia z ekipą sprzątającą lub remontową dokonywane są przez wynajmującego bezpośrednio po powstaniu szkody.

7. Wynajmujący jest odpowiedzialny za przygotowanie informacji dla swoich gości. Biblioteka umieszcza te informacje na drzwiach wejściowych i wewnątrz gmachu. Goście są prowadzeni bezpośrednio do miejsca imprezy i wiedzą, że pobyt na terenie Biblioteki nie daje im prawa do korzystania ze zbiorów i usług.

8. Uczestnicy imprez mogą wnosić swój bagaż osobisty. Okrycia i duże torby powinny być pozostawione w szatni.

9. Uczestnicy imprez mogą korzystać z toalet wskazanych przez Bibliotekę.

10. Większy pobór mocy powinien być objęty dodatkową umową.

11. Organizatorów imprez obciąża dodatkowo koszt wynajęcia ochrony (kontakt 55 25 100).

12. Uczestników imprez obowiązuje całkowity zakaz palenia wewnątrz budynku.

 
 
 
     
 
   
 
 
Obsługa "cookies" (ciasteczek) w serwisach UW
© 2017 Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie